Kas yra medicininės kojinės?

deomed kojines nuo nagu grybelio

Medicininės kojinės ir kojinės nuo nagų grybelio tampa vis populiaresnės tarp žmonių, norinčių pasirūpinti savo kojomis ir pagerinti bendrą sveikatą. Šios kojinės teikia įvairią naudą, kuri gali padėti žmonėms, kenčiantiems nuo tam tikrų ligų, arba tiems, kurie tiesiog nori profilaktiškai išvengti pėdų problemų.

deomed kojines

Vienos geriausių šiandien rinkoje esančių medicininių kojinių yra DEOMED® kojinės. Šios kojinės rekomenduojamos visiems, norintiems išsaugoti sveikas pėdas ir palengvinti su tam tikromis ligomis susijusius negalavimus, pavyzdžiui, cukriniu diabetu, kojų edema, kojų arterijų ar venų nepakankamumu, pasikartojančiomis grybelinėmis pėdų infekcijomis, odos uždegimais, pernelyg dideliu prakaitavimu ir nutukimu.

 

Taigi kuo DEOMED® kojinės išsiskiria iš kitų medicininių kojinių? Atidžiau pažvelkime į šių kojinių poveikį sveikatai:

Bakterinių ir grybelinių infekcijų prevencija: DEOMED® kojinės sukurtos naudojant antibakterinę, priešgrybelinę ir kvapus mažinančią technologija pagal Šveicarijos įmonės „Sanitized®” licenciją. Kojines prakaituojancioms kojoms ir ne tik. Ši licencija gali būti suteikta tik gamintojui, garantuojančiam geriausią technologinio proceso kokybę. Be to, šiose kojinėse yra specialių siūlų su cinko oksidu, kuris dėl savo antibakterinių, priešgrybelinių ir kvapą mažinančių savybių plačiai naudojamas medicinoje ir kosmetikoje. Jų sudėtyje taip pat yra specialių verpalų su sidabru, kuris jau šimtmečius pasižymi antibakterinėmis, priešgrybelinėmis ir kvapą mažinančiomis savybėmis.

  • Nesuspaudžia: Skirtingai nuo tradicinių kompresinių kojinių, DEOMED® kojinės nesumažina kojų kraujotakos. Jos yra labai elastingos ir gali būti dėvimos net ant patinusių kojų, nes suteikia palengvėjimą, nesukeldamos papildomo spaudimo.
  • Besiūlės: DEOMED® kojinės yra besiūlės, todėl jos netrina ir nedirgina odos. Tai ypač svarbu jautrią odą turintiems žmonėms arba sergantiems odos ligomis.medicinines kojines sportui
  • Normalizuoja odos bakterinę mikroflorą: DEOMED® kojinės padeda normalizuoti odos bakterinę mikroflorą, todėl padeda išvengti įvairių pėdų problemų ir infekcijų.
  • Užtikrina normalų prakaito išsiskyrimą ir garavimą: Šios kojinės užtikrina normalų prakaito išsiskyrimą ir išgarinimą, todėl padeda išvengti per didelio prakaitavimo ir pėdų kvapo.
  • Apsauga nuo mikrotraumų: DEOMED® kojinės apsaugo pėdų odą nuo mikrotraumų, kurie gali atsirasti vaikštant ar sportuojant.
  • Odos vėdinimas: DEOMED® kojinės užtikrina laisvą oro srautą, todėl pėdos gali kvėpuoti ir išlikti sausos.
  • Apsauga nuo nemalonaus kvapo: DEOMED® kojinės veikia panašiai kaip dezodorantas be kvapiklių, todėl padeda panaikinti pėdų kvapą ir išlaikyti pėdas gaivias ir švarias.

Apibendrinant galima teigti, kad DEOMED® kojinės yra puiki investicija visiems, kurie nori rūpintis savo pėdomis ir užkirsti kelią pėdų problemoms. Jos teikia daug naudos sveikatai, gali padėti palengvinti su tam tikromis ligomis susijusius simptomus, taip pat užkirsti kelią bakterinėms ir grybelinėms infekcijoms, pernelyg dideliam prakaitavimui ir pėdų kvapui. Kojines prakaituojancioms kojoms. Dėl antibakterinių, priešgrybelinių ir kvapą mažinančių savybių, taip pat dėl nespaudžiančių, besiūlių, labai elastingų ir odą vėdinančių savybių DEOMED® kojinės yra vienos geriausių medicininių kojinių rinkoje tinkanti kaip profilaktinė taip ir gydomoji priemonė vaikams ir suaugusiems. Svarbus momentas kad DEOMED® kojinės yra registruotos Europos sajungoje kaip „Medicininės paskirties priemonė”. Kojinės diabetikams.

Žymės: , , , ,
Ankstesnis straipsnis
Kokios frezos geriausios manikiūrui ir pedikiūrui?
Kitas straipsnis
Medicininis pedikiūras: Estetika ir sveikata Jūsų Pėdoms